Furgoni aksidenton plakën 77 vjeçare
kronika
Furgoni aksidenton plakën 77 vjeçare

Furgoni aksidenton plakën 77 vjeçare

Tetovë, 9 maj - Dje rreth orës 10 e 20 minuta në parkingun në rrugën “Iliria” në Tetovë, furgoni ngarkuas i tipit “Fiat Dukato” me targa të Shkupit të cilin e ka drejtuar 34-vjecari N.M. nga Shkupi duke kthyer mbrapa ka aksidentuar këmbësoren 77-vjeçare B.N. nga Tetova.

 

Gjatë aksidentimit B.N. ka marur lëndime të rënda trupore dhe me të njëjtin furgon është dërguar dhe mbajtur në Spitalin klinik të Tetovës për mjekim të mëtutjeshëm. Është kryer inspektimi komplet në vendin e ngjarjes.

© ZHURNAL 09.05.2019, 19:21 | T.E. | 956 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."