Tetovari sulmohet nga 4 persona në Gostivar
kronika
Tetovari sulmohet nga 4 persona në Gostivar

Tetovari sulmohet nga 4 persona në Gostivar

Gostivar, 8 maj - Dyzetë e dy vjeçari Sh.F. nga fshati Sllatinë e Tetovës, dje (7-maj) ka denoncuar se rreth orës 08 e 45 minuta, në tregun e qytetit në Gostivar, ka qenë i sulmuar fizikishtë nga katër persona nga Shkupi, me të cilët paraprakishtë kanë pasur një zënkë verbale.

Punohet në identifikimin e plotë të personave të denoncuar, ku edhe do të thiren në Stacionin policor Gostivar. Pas zbardhjes dhe dokumentimit të plotë të rastit, kundër tyre do të pasojnë edhe parashtresa adekuate.

© ZHURNAL 08.05.2019, 21:51 | T.E. | 3,482 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."