Shkup, vetura godet një grua dhe vajzën e saj të vogël
kronika
Shkup, vetura godet një grua dhe vajzën e saj të vogël

Shkup, vetura godet një grua dhe vajzën e saj të vogël

 

Shkup 7 maj- Gjatë ditës së djeshme në rrugën rajonale Shkup- Veles, në fshatin Trubarevë, një veturë me targa të Shkupit drejtuar nga A.A. (52) nga fshati Oganjncë të Shkupit ka goditr 34 vjeçaren e cila ka qenë së bashku me vajzën e saj të mitur, transmeton Zhurnal. 

Nga MPB njoftojnë se gruaja ka marrë lëndime të rënda trupore dhe është dërguar në kompleksin e klinikave "Nënë Terza", ndërsa vajza ka pësuar lëndime të lehta trupore. 

Inspektim në vendin e ngjarjes kanë kryer ekipet e SPB Shkup. 

© ZHURNAL 07.05.2019, 13:08 | L.E. | 25,218 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."