Një 25 vjeçar nga Haraçina përplasë makinën në një pemë
kronika
Një 25 vjeçar nga Haraçina përplasë makinën në një pemë

Një 25 vjeçar nga Haraçina përplasë makinën në një pemë

Shkup, 4 maj - Një njëzet e pesëvjeçar, banor i Haraçinës, është përplasur me makinë në një pemë. Aksidenti ndodhi dje në bulevardin Autokomanda, ndërsa shoferi pësoi lëndime të rënda trupore. Makina “Seat Ibiza”, me targa të Shkupit, i drejtuar nga A.A. (25) nga fshati Haraçinë, doli nga rruga dhe goditi një shenjë trafiku dhe më pas një dru.

© ZHURNAL 04.05.2019, 13:08 | T.E. | 2,282 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."