Shkup, dy persona sulmojnë dhe grabisin 49-vjeçarin nga Tetova
kronika
Shkup, dy persona sulmojnë dhe grabisin 49-vjeçarin nga Tetova

Shkup, dy persona sulmojnë dhe grabisin 49-vjeçarin nga Tetova

Shkup, 2 maj - Më 1 maj 2019, rreth orës 23:00 në SBP-Shkup është raportuar se dy persona të panjohur në rrugën “Brsjaçka Buna”, duke përdorur forcë, kanë grabitur personin N.B. (49) nga Tetova.

 

Grabitësit kanë marrë paratë dhe celularin e tetovarit. 49 vjeçari është dërguar në Qendrën Klinike për trajtim mjekësor. Policia po punon për zbardhjen e rastit.

© ZHURNAL 02.05.2019, 22:09 | T.E. | 3,938 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."