Grabitet një shtetas turk
kronika
Grabitet një shtetas turk

Grabitet një shtetas turk

Shkup, 2 maj - Më 2 maj 2019, rreth orës 00:20, në SPB-Shkup është raportuar se disa njerëz në bulevardin “Shën Klementi i Ohrit” kanë grabitur personin B.O. (30) shtetase i Republika së Turqisë, i cili përkohësisht banon në Shkup, shtetasit turk i është grabitur telefoni dhe paratë të cilat i kishte me vete.

© ZHURNAL 02.05.2019, 17:52 | T.E. | 2,232 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."