Baby G dhe Rina në konflikt
showbiz
Baby G dhe Rina në konflikt

Baby G dhe Rina në konflikt

Baby G i është përgjigjur komentuesit që i tha se e ka kopjuar Rina Balajn.

Baby G e ka publikuar në Instagram një foto ku shihet me flokët e kuqe dhe komentet e ndjekësve nuk kanë munguar, shkruan lajmi.net. Një prej tyre i ka shkruar se Rina Balaj e ka kompjuar me ngjyrën e kuqe të flokëve dhe komenti i Baby G nuk ka munguar.

Ajo ia ktheu dhe tha se BabyG e ndjek gjithmonë tredin. Ndryshe edhe këngëtarja Rina Balaj së fundmi i ka bërë flokët e kuqe dhe fansave po u pëlqen shumë.

Ndryshe edhe Baby G ka një kohë që po e mban këtë ngjyrë flokësh.

© ZHURNAL 13.05.2019, 09:09 | L.E. | 921 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."