Kjo është vjehrra e Norës dhe Tunës!
showbiz
Kjo është vjehrra e Norës dhe Tunës!

Kjo është vjehrra e Norës dhe Tunës!

Këngëtari Robert Berisha ka publikuar një foto të nënës së tij, shkruan GazetaBlic.Me rastin e ditës të nënave ai ka ndarë me ndjekësit një imazh të saj ku e ka uruar këtë ditë.Këngëtari foton e nënës së tij e ka publikuar në rrjetin social ‘Instagram‘.

Nëna e Robertit dhe Patrisit, është  edhe vjehrra e Tunës dhe Norës.

Shkoni imazhin:

© ZHURNAL 13.05.2019, 09:06 | L.E. | 7,279 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."