Egzona vishet në dimi e dallam për qejfin e vjehrrës, ja si reagon Merita
showbiz
Egzona vishet në dimi e dallam për qejfin e vjehrrës, ja si reagon Merita

Egzona vishet në dimi e dallam për qejfin e vjehrrës, ja si reagon Merita

Egzona Muqiqi u bë e njohur si bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit.

Ajo tani është tejet e përfolur në publik sidomos për paraqitjet e saj plot stil dhe shumë tërheqëse edhe pse është nënë e tre fëmijëve, përcjell ORAinfo.Egzona është tejet aktive edhe në rrjete sociale ku posedon shumë ndjekës.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet e veshur në dimi e jelek.

E kjo duket se i ka pëlqyer shumë vjehrrës së saj e cila nuk ka hezituar t’ia pëlqejë postimin.

© ZHURNAL 13.05.2019, 22:05 | L.E. | 6,556 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."