Gëzimja plot stil edhe në muaj të mjaltit, do t’iu ‘mahnisë’ me këtë pamje
showbiz
Gëzimja plot stil edhe në muaj të mjaltit, do t’iu ‘mahnisë’ me këtë pamje

Gëzimja plot stil edhe në muaj të mjaltit, do t’iu ‘mahnisë’ me këtë pamje

Gëzime Hamzaj është reja e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit.

Ajo dhe Hamza janë martuar para një muaji dhe dasma e tyre madhështore bëri bujë të madhe në publik e media rozë, përcjell ORAinfo.E tani, ata po e shijojnë muajin e tyre të mjaltit në vendin përrallor, Miami.

Gëzimja nuk mungon me postime të ndryshme e sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet e veshur plot stil dhe më bukur se kurrë.

© ZHURNAL 13.05.2019, 22:13 | L.E. | 6,063 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."