Arbenita Ismajli ekspozon belin e hollë, po duket ‘bombë’
showbiz
Arbenita Ismajli ekspozon belin e hollë, po duket ‘bombë’

Arbenita Ismajli ekspozon belin e hollë, po duket ‘bombë’

Modelja shqiptare, Arbenita Ismajli po vazhdon të na rikujtoj se ka linja perfekte.

Ajo ka bërë një postim të ri në Instagram ku edhe ka shfaqur belin e hollë dhe format joshëse, shkruan Indeksonline.Linjat e saj që janë të komentuar vazhdimisht në mediat rozë edhe këtë herë u vunë në pah, sigurisht ajo dukej seksi dhe në super formë.

Ndërkohë kujtojmë që Arbenita është në lidhje me reperin kosovar, Fero.

© ZHURNAL 13.05.2019, 21:08 | L.E. | 11,408 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."