Gresa mori dhuratën më të veçantë sot, por i papritur reagimi i saj
showbiz
Gresa mori dhuratën më të veçantë sot, por i papritur reagimi i saj

Gresa mori dhuratën më të veçantë sot, por i papritur reagimi i saj

Gresa Behluli është një prej emrave më të lakuar këtë kohë në publikun shqiptar.

Është dasma dhe kanagjegji i saj para një muaji që e bëri të komentohet shumë, përcjell ORAinfo.Pas martesës, Gresa nuk po mungon me postime të ndryshme në rrjete sociale.

E sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se dikush i ka përgatitur një kafe me foton e saj dhe të motrës së saj e kjo duket se e ka gëzuar Gresën pasi menjëherë e ka publikuar në Instastory.

 

© ZHURNAL 13.05.2019, 21:02 | L.E. | 3,357 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."