Agnesa shkëlqen në Venecia
showbiz
Agnesa shkëlqen në Venecia

Agnesa shkëlqen në Venecia

Jeta e Agnesa Vuthaj është e mbushur me udhëtime të shumta jashtë vendit.

Ajo sjell vazhdimisht imazhe të ndryshme nga vendet më të bukura të botës, shkruan Indeksonline.Së fundi, Agnesa ka treguar se ka udhëtuar në Itali dhe nga atje ka publikuar në fotografi mahnitëse nga qytetit i i bukur i Venecias.

Ndërkohë, Agnesa e cila njihet si një femër e suksesshme edhe pse ka vite që fitojë kurorën e më të bukurës, ajo vazhdon të duket në formë të mirë.

© ZHURNAL 13.05.2019, 21:12 | L.E. | 868 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."