Ky është vendi ku i kanë lënë frangat Getinjo dhe Mozzik! (Foto)
showbiz
Ky është vendi ku i kanë lënë frangat Getinjo dhe Mozzik! (Foto)

Ky është vendi ku i kanë lënë frangat Getinjo dhe Mozzik! (Foto)

Getinjo publikon video të një dollapi të mbushur me franga.Javën e kaluar në mediat rozë ka bërë bujë skandali i reperes shqiptare, Loredana Zefi e cila dyshohet të ketë marrë nga një çift zviceran para në vlerë të 700 mijë frangave, ndërsa vëllai i saj 200 mijë franga.Në këtë skandal, raportohet se është i përfshirë edhe Getinjo, vëllai i Mozzik. Sipas 20 minuten, Getinjo në vitin 2017 ka marrë nga çifti 12 mijë franga.

Pas publikimit të lajmit, Getinjo në rrjetin social Instagram ka publikuar fotografi dhe video të një dollapi të mbushur me franga. “Shumë të mira frangat”, ka shkruar Getinjo.

© ZHURNAL 13.05.2019, 21:10 | L.E. | 4,802 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."