Pendarovski vë në përpunim uebfaqen zyrtare
maqedonia
Pendarovski vë në përpunim uebfaqen zyrtare

Pendarovski vë në përpunim uebfaqen zyrtare

Shkup, 13 maj – Uebfaqja zyrtare e presidencës president.mk tashmë është vënë në përpunim me marrjen e detyrës për president të vendit nga Stevo Pendarovski, shkruan Zhurnal.mk

Ndonëse paralajmërimi se faqja është në përpunim dhe se do të kthehet së shpejti është vetëm në gjuhën maqedonase dhe në asnjë gjuhë tjetër.

Sipas gjitha gjasave uebfaqja zyrtare e presidencës pritet të ketë një dizajn shumë më ndryshe nga ajo që ka pasur për 10 vite me rradhë kur president ishte Ivanovi.

© ZHURNAL 13.05.2019, 18:16 | T.E. | 2,404 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."