Dafina Zeqiri sërish ndryshon flokët
showbiz
Dafina Zeqiri sërish ndryshon flokët

Dafina Zeqiri sërish ndryshon flokët

Dafina Zeqiri është një nga këngëtaret që më së shumti eksperimenton në dukje.

Ajo ka postuar disa imazhe, ku shfaqet në flokë pink të hapura dhe balluke.

Këngëtarja duket mjaftë atraktive dhe tejet me stil./Indeksonline/

© ZHURNAL 13.05.2019, 12:27 | L.E. | 1,230 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."