Ariana vishet me fustan të ngushtë, sandalet e saj marrin vëmendjen
showbiz
Ariana vishet me fustan të ngushtë, sandalet e saj marrin vëmendjen

Ariana vishet me fustan të ngushtë, sandalet e saj marrin vëmendjen

Ariana Fejzullahu u bë e njohur në publik si gruaja e këngëtarit shumë të njohur, Ermal Fejzullahut.

Ajo tani famën e madhe po e arrin vetë me paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë tërheqëse, përcjell ORAinfo.Ariana tani është shtatzënë në fëmiun e saj të katërt dhe gjatë kësaj kohe nuk mungon me postime të ndryshme.

Ajo sot është bërë gati për të dal. E veshur me një fustan të shkurt e të gjëtë, ndërsa sandalet e reja të saj kanë marrë vëmendjen. 

© ZHURNAL 13.05.2019, 12:11 | L.E. | 10,076 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."