A e keni ditur se Albëria e ka nënën kaq të re, duken si të ishin motra
showbiz
A e keni ditur se Albëria e ka nënën kaq të re, duken si të ishin motra

A e keni ditur se Albëria e ka nënën kaq të re, duken si të ishin motra

Këngëtarja kosovare, Albërie Hadërgjonaj ëshë ndër këngëtaret me të pëlqyera në vend.

Krahas muzikës, Albëria shfaqet shumë aktive edhe në rrjetet sociale, ku bën pastime të ndyshme për fansat e saj, shkruan ORAinfo.Ajo vazhdon të jetë çdo herë në top-formë, e këtë e ka dëshmuar edhe me foton e fundit.

Sot ajo ka publikuar një foto më nënën e saj, e cila duket shumë e re dhe një zonjë e vërtetë.

“Urime dita e nënës, Faleminderit per cdo gje qe ben per ne, TE DUA SHUUUME MAMI”- ka shkruar Albëria në postimin e saj.

© ZHURNAL 12.05.2019, 12:03 | L.E. | 9,311 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."