Trafik droge, dhunë e vjedhje, 4 të arrestuar në Fier
shqiperia
Trafik droge, dhunë e vjedhje, 4 të arrestuar në Fier

Trafik droge, dhunë e vjedhje, 4 të arrestuar në Fier

Policia e Fierit arreston 4 persona, dy të shpallur në kërkim dhe 2 në flagrancë, për trafik droge, dhune e vjedhje në seri.

Uniformat blu të qytetit të Fierit bëjnë me dije se arrestimet janë bërë në kuadër të planit të masave për të arrestuar të shpallurit në kërkim dhe atyre që merren me veprimtari kriminale.

© ZHURNAL 12.05.2019, 11:05 | T.E. | 667 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."