Ja si duket në jetën reale ‘Night King’ nga seriali ‘Game of Thrones’
kulture
Ja si duket në jetën reale ‘Night King’ nga seriali ‘Game of Thrones’

Ja si duket në jetën reale ‘Night King’ nga seriali ‘Game of Thrones’

Karakteri i tij u ballafauqa me një fund të ashpër gjatë Betejës së Winterfell në episodin e tretë të sezonit të fundit të serialit ‘Game Of Thrones’.

‘Night King’ është demaskuar tashmë, prapar të cilit fshihetaktor i shquar sllovak, i kthyer në aktorin Vladimir Furdik, i cili më parë u shfaq në skenë Skyfall dhe Thor: The Dark World.

Ylli i aktrimit, 48 vjeç, tregon pamjet e pikturuara dhe pamjen klasike të tij në rrjetin social ‘Instagram’.

Ai në episodën e fundit e kishte pësuar vdekjen nga ‘Arya Stark’, pas një sulmi të papritur nga prapa, gjersa ky i pari po tentonte ta mbyste Brandon Stark.

Sidoqoftë, të ndjekim fotografinë e tij.

© ZHURNAL 30.04.2019, 18:15 | T.E. | 1,778 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."