Aksident në Çairçankë të Shkupit, lëndohen tre persona
kronika
Aksident në Çairçankë të Shkupit, lëndohen tre persona

Aksident në Çairçankë të Shkupit, lëndohen tre persona

Shkup, 29 prill- Mbrëmë rreth orës 01:20 në afërsi të Qendrës Çairçankë ka ndodhur një aksident rrugor në të cilin janë lënduar tre persona, bën të ditur TV 21.

Sipas dëshmitarëve okularë, aksidenti ka ndodhur kur vetura e tipit “Audi” është lëvizur me shpejtësi më të madhe dhe e ka goditur veturën “Pezho”.

Policia menjëherë ka dalur në vendngjarje dhe ka kryer ekspertizë.

© ZHURNAL 29.04.2019, 11:58 | L.E. | 8,149 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."