Soni Malaj duket kaq në formë, na tregon belin e hollë! (Foto)
showbiz
Soni Malaj duket kaq në formë, na tregon belin e hollë! (Foto)

Soni Malaj duket kaq në formë, na tregon belin e hollë! (Foto)

Soni Malaj kushton shumë rëndësi dukjes së saj dhe kjo vërehet edhe nga paraqitjet që bënë.

Këngëtarja e njohur, është e përkushtuar ndaj palestrës dhe kjo i ka ndihmuar që të ketë forma të lakmueshme, shkruan Indeksonline.Në një imazh që ka ndarë me ndjekësit në ‘Instagram’ Soni në një veshje me ngjyra kuq edhe zi u kujdes që të theksonte belin e hollë në një bluzë të shkurtë.

Ajo dukej më seksi se kurrë teksa mahniti me linjat e trupit.

Kujtojmë që ajo ka kohë që nuk ka publikuar një projekt muzikor, kënga e saj e fundit është ‘En la intimidat’ në bashkëpunim me Jowell.

© ZHURNAL 15.04.2019, 09:59 | L.E. | 1,540 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."