Si nuse e re, ja si i shërben kafe burrit të saj Ganimetja (Foto)
showbiz
Si nuse e re, ja si i shërben kafe burrit të saj Ganimetja (Foto)

Si nuse e re, ja si i shërben kafe burrit të saj Ganimetja (Foto)

Ajo ka kohë që është pjesë e skenës muzikore.

Prej afro 40 vitesh merret me muzikë, por nuk e kemi parë shpesh duke dhënë intervista e duke folur gjerë e gjatë për veten, shkruan “Kosovarja”.Këngëtarja Ganimete Jashanica në repertorin e saj muzikore ka dhjetëra këngë shumë të bukura, të interpretuara me delikatesë.

A e dinit që Ganimetja e ka pasur e vazhdon ta ketë një mbështetje të jashtëzakonshme nga i shoqi i saj, Ismeti?

Ai, e ka përkrahur shumë karrieren e bashkëshortes së tij dhe edhe sot e kësaj dite vazhdon ta bëjë këtë gjë.

Po sjellim disa pamje brenda shtëpisë së këngëtares zë ëmbël.

© ZHURNAL 15.04.2019, 09:42 | L.E. | 2,622 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."