Kështu nuk e kemi parë asnjëherë, Vlora Çitaku shfaqet tejet joshëse në bikine (Foto)
showbiz
Kështu nuk e kemi parë asnjëherë, Vlora Çitaku shfaqet tejet joshëse në bikine (Foto)

Kështu nuk e kemi parë asnjëherë, Vlora Çitaku shfaqet tejet joshëse në bikine (Foto)

Ambasadorja e shtetit të Kosovës Vlora Çitaku është duke shijuar pushimet, shkruan GazetaBlic.Ajo po ndan postime të shumta me ndjekësit në rrjete sociale.

Në ‘Instastory‘, ajo ka ndarë me ndjekësit postime duke shijuar atmosferën me miqt  e saj në bregdet.

Ajo se çka ka renë në sy më shumë, ishte se Vlora kishte dal në bikine gjë kjo që nuk e kemi parë asnjëherë dhe ajo po duket shumë bukur.Shikoni imazhet:

© ZHURNAL 15.04.2019, 09:39 | L.E. | 2,027 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."