Ambasadat në Prishtinë tregojnë shifrat e kosovarëve që kërkojnë viza
kosova
Ambasadat në Prishtinë tregojnë shifrat e kosovarëve që kërkojnë viza

Ambasadat në Prishtinë tregojnë shifrat e kosovarëve që kërkojnë viza

Derisa në takimet me zyrtarët e Bashkimit Evropian kryetemë mbetet heqja e vizave, Klan Kosova iu drejtua disa ambasadave për të marrë shifrat se sa kërkesa u janë dorëzuar dhe sa nga to janë pranuar.

Disa nga to ofruan shifra nga janari i vitit 2017 e këndej.

© ZHURNAL 15.04.2019, 22:40 | T.E. | 801 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."