Diellza vishet ngusht në muajin e fundit të shtatzënisë, por ky detaj do t’iu ‘habisë’ (Foto)
showbiz
Diellza vishet ngusht në muajin e fundit të shtatzënisë, por ky detaj do t’iu ‘habisë’ (Foto)

Diellza vishet ngusht në muajin e fundit të shtatzënisë, por ky detaj do t’iu ‘habisë’ (Foto)

Diellza Kolgeci është një prej personazheve më të përfolura në media e në publik e në media.

Ajo dhe basketbollisti i njohur, Fisnik Rugova po presin të bëhen prindër për herë të parë, përcjell ORAinfo.Gjatë kësaj kohe Diellza është tejet aktive në rrjete sociale dhe nuk mungon me postime të ndryshme.

Ajo ka publikuar një foto ku shihet e veshur ngusht në javën e 37 të shtatzënisë, e ajo që merr gjithë vëmendjen është se Diellza nuk është shëndoshur fare gjatë kësaj kohe.

© ZHURNAL 15.04.2019, 10:03 | L.E. | 2,426 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."