Erion Veliaj me ambasadorin austriak mbjellë pemë në Tiranë
shqiperia
Erion Veliaj me ambasadorin austriak mbjellë pemë në Tiranë

Erion Veliaj me ambasadorin austriak mbjellë pemë në Tiranë

Erion Veliaj poston këtë të dielë foto nga mbjellja e pemëve në Tiranë dhe ku shkruan: Jam shumë entuziast që bashkë me mikun tim, ambasadorin Johann Sattler dhe miqtë nga Bashkia e Vjenës, mbjellim 40 pemë të rritura. Faleminderit shumë për kontributin dhe për bashkëpunimin e shkëlqyer që kemi në përditshmërinë tonë.

© ZHURNAL 14.04.2019, 19:52 | T.E. | 606 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."