Zgjedhjet në veri – të vonuara?!
kosova
Zgjedhjet në veri – të vonuara?!

Zgjedhjet në veri – të vonuara?!

Skenari i Thaçit për zgjedhjet në veri ka prapavi Përkundër kërkesës për buxhet shtesë, Komisioni Qendror i Zgjedhjeve është shprehur i gatshëm për organizimin e zgjedhjeve në veri të vendit, më 19 maj të këtij viti. Shpalljen e këtyre zgjedhjeve pesë muaj pas dorëheqjeve të kryetarëve të komunave veriore, partitë opozitare dhe disa të pushtetit po e konsiderojnë të vonuar

© ZHURNAL 14.04.2019, 18:55 | T.E. | 495 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."