Aksident në Vorë, plagoset rëndë një grua
shqiperia
Aksident në Vorë, plagoset rëndë një grua

Aksident në Vorë, plagoset rëndë një grua

Një aksident ka ndodhur paraditen e sotme në autostradën Tiranë-Durrës ku dy mjete janë përplasur me njera tjetren.

Sipas informacionëeve një nga pasagjeret ka mbetur e lënduar por me plagë të lehta. E lënduara ka marrë ndihmën e parë dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Ndërkohë që grupi hetimor është në vendngjarje për të zbuluar shkakun e aksidentit, drejtuesi i mjetit është shoqëruar në polici për veprimet paraprake.

© ZHURNAL 14.04.2019, 17:00 | T.E. | 584 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."