Vetura godet rëndë fëmijën në Skenderaj
kosova
Vetura godet rëndë fëmijën në Skenderaj

Vetura godet rëndë fëmijën në Skenderaj

Rreth orës 13:30 në Skenderaj një fëmijë është goditur nga një veturë.

Si pasojë e lëndimeve që ka pësuar këmbësori (fëmijë) pas tretmanit në QKMF në Skenderaj, është liruar në shtëpi.

Lajmi është konfirmuar nga zëdhënësi i Policisë për rajonin e Mitrovicës, Avni Zahiti.

“Një aksident me lëndime është raportuar të ketë ndodhur rreth orës 13:30, në Skenderaj, në aksident të përfshira janë një veturë dhe një këmbësor, ku si pasojë lëndime ka pësuar këmbësori (fëmijë) i cili pas tretmanit në QKMF në Skenderaj, është liruar në shtëpi”, ka thënë Zahiti.

© ZHURNAL 13.04.2019, 23:14 | T.E. | 806 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."