Aksident trafiku në Krivollak
kronika
Aksident trafiku në Krivollak

Aksident trafiku në Krivollak

Shkup, 13 prill - Me 12.04.2019 në ora 18.30 në rrugën nga fshati Pepelishte për në poligonin ushtarak “Krivollak”, afër pompës së benzinës, N.S.(61) nga fshati Krivollak, duke drejtuar motoçikletën “Shineray 125” me targa nga Velesi, e ka humbur kontrollin dhe ka dal nga rruga.

 

N.S. është lënduar rëndë, pas së cilës me veturën e Ndihmës së shpejtë është dërguar në Spitalin e përgjithshëm në Kavadar. Kontroll në vendngjarje ka kryer ekipi i Stacionit Policor në Negotinë.

© ZHURNAL 13.04.2019, 15:56 | T.E. | 954 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."