Kjo është monstra 75 vjeçare nga Zvicra qe i’a mori jetën fëmiut nga Kosova
kosova
Kjo është monstra 75 vjeçare nga Zvicra qe i’a mori jetën fëmiut nga Kosova

Kjo është monstra 75 vjeçare nga Zvicra qe i’a mori jetën fëmiut nga Kosova

Pas kësaj ajo shkoi dhe u dorëzua në polici.

Por sipas te përditshmes Zvicerane, janë publikuar disa fotografi të 75 vjeçare e cila besohet dhe mendohet se është ajo qe ia mori jetën vogëlushit nga Kosova.

Megjithatë, bazuar në gjetjet fillestare, ka dyshime se autorja ka probleme psiqike dhe asaj do t’i bëhet një ekzaminim psikiatrik.

© ZHURNAL 22.03.2019, 20:31 | T.E. | 10,416 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."