Arrestohet autori i vjedhjes i tregut frigoriferik në Burrel
shqiperia
Arrestohet autori i vjedhjes i tregut frigoriferik në Burrel

Arrestohet autori i vjedhjes i tregut frigoriferik në Burrel

Një 44 vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Burrelit, pasi dyshohet si autori i vjedhjes në tregun frigoriferik në qytetin e Burrelit.

 

Sipas policisë shtetasi me iniciale A.D, 44 vjeç, dyshohet se është autori i vjedhjes së disa dyerve dhe paisjeve hidrosanitare e elektrike të tregut frigoriferik në qytetin e  Burrelit.

© ZHURNAL 14.03.2019, 19:00 | T.E. | 404 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."