Bashkëshorti i Emina Çunmulajt është sëmurë! Ja çfarë po bën ajo bashkë me vogëlushet që ai të shërohet
showbiz
Bashkëshorti i Emina Çunmulajt është sëmurë! Ja çfarë po bën ajo bashkë me vogëlushet që ai të shërohet

Bashkëshorti i Emina Çunmulajt është sëmurë! Ja çfarë po bën ajo bashkë me vogëlushet që ai të shërohet

Bashkëshorti i modeles së njohur shqiptare Emina Çunmulaj është sëmurë dhe këtë e ka zbuluar për ndjekësit vetë bukuroshja përmes një fotoje të publikuar në llogarinë e saj në Instagram. Rikujtojmë se Emina herë pas here ndan me personat që e ndjekin momente gjatë përditshmërisë së saj, ku shumicën e rasteve “protagoniste” janë dy vogëlushet Ella dhe Mia.

Në postimin e fundit të modeles shfaqet e gjithë familja pranë njëri-tjetrit teksa po suportojnë babin Sam Nazarian që të shërohet pasi sipas Eminës ai është në gjendje jo të mirë shëndetësore. “Duke i dhënë babit shumë dashuri teksa po shërohet”, mbishkruan Çunmulaj. Një veprim për t’u marrë shembull, apo jo?

© ZHURNAL 14.03.2019, 18:38 | T.E. | 7,995 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."