"Xheku" ka një nuse të bukur, por ja në ҫfarë gjendje e ka publikuar atë (Foto)
showbiz
"Xheku" ka një nuse të bukur, por ja në ҫfarë gjendje e ka publikuar atë (Foto)

"Xheku" ka një nuse të bukur, por ja në ҫfarë gjendje e ka publikuar atë (Foto)

Naser Rafuna është ndër aktorët më të njohur në vend.

Ai karakterizohet me rolet e tij të shumta, e së fundmi me atë të ‘Xhekut’, shkruan ORAinfo.Naseri është shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ai ka publikuar një foto në të cilën shihet gruaja e tij paksa e lodhur.

Ndryshe, ai ka një familje të vogël, gruan dhe një djalë.

© ZHURNAL 12.02.2019, 15:06 | L.E. | 2,712 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."