Lorik Cana sjell fotografi të bukura me bashkëshorten nga Roma (Foto)
showbiz
Lorik Cana sjell fotografi të bukura me bashkëshorten nga Roma (Foto)

Lorik Cana sjell fotografi të bukura me bashkëshorten nga Roma (Foto)

Çifti po shijon pushimin

Ish- kapiteni i Kombëtares Shqiptare, Lorik Cana, po shijon çaste të bukura në Itali, bashkë me gruan e tij.

Çifti po sjell imazhe të bukura në Instagram, e si gjithmonë duken mjaft të lumtur afër njëri-tjetrit, shkruan rtv21.tv Loriku dhe Monica janë martuar në korrik të vitit 2014. Ata janë prindër të një djali që e pagëzuan me emrin Bojken.

© ZHURNAL 12.02.2019, 15:12 | L.E. | 1,798 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."