Kjo është kënga më e re e Robert Berishës në bashkëpunim me Elin (Video)
showbiz
Kjo është kënga më e re e Robert Berishës në bashkëpunim me Elin (Video)

Kjo është kënga më e re e Robert Berishës në bashkëpunim me Elin (Video)

Robert Berisha dhe këngëtarja nga Shqipëria vijnë bashkë në këngën 'Vetëm një mesazh'.

Këngëtarja nga Shqipëria, Eli Malaj dhe Robert Berisha kanë sjell këngën e re të titulluar “Vetëm një mesazh”.

Ky projekt i dyshes është realizuar në mënyrë të veçantë me tekst të Avni Qahilit, muzikë dhe orkestrim të Kristi Pashës e me violinë të Mentor Sylejmanit.

Këngën tashmë mund ta gjeni në kanalin, YouTube ku besohet se do të mirëpritet nga publiku.

© ZHURNAL 12.02.2019, 14:48 | L.E. | 350 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."