Përfshihet nga zjarri një shtëpi në Batincë të Shkupit
kronika
Përfshihet nga zjarri një shtëpi në Batincë të Shkupit

Përfshihet nga zjarri një shtëpi në Batincë të Shkupit

 

Shkup, 12 shkurt- Zjarri ka kapluar një shtëpi në Batincë të Shkupit. Siç informojnë nga Njësia Territoriale Zjarrfikëse e Qytetit të Shkupit, zjarri ka shpërthyer pasmesnate, transmeton Zhurnal.

Të lënduar nuk ka, është shkaktuar vetëm dëm material. Është intervenuar me 14 zjarrfikës dhe 6 automjete. Ekipet e zjarrifkësve deri në ora 02:40 kanë intervenuar për të lokalizuar zjarrin. 

© ZHURNAL 12.02.2019, 10:28 | L.E. | 1,779 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."