“Sa t’o jeta”, kënga më e re nga Kastro
showbiz
“Sa t’o jeta”, kënga më e re nga Kastro

“Sa t’o jeta”, kënga më e re nga Kastro

Reperi Kastro ka publikuar së fundmi këngën e tij më të re.

 

“Sa to jeta” mban titullin projekti i tij i ri muzikor, një këngë e zhanrit hip-hop dhe RnB.

Producent i këngës është Liridon Rexhepi, gjersa për vargjet e tekstit është kujdesur vet rap-artisti.

Kënga është vizualizuar edhe me klip, regjinë e së cilës e ka bërë Ramadan Bejta.

Kastro përndryshe është mjaft aktiv me projekte të shumta muzikore, të cilat janë mirëpritur gjithmonë nga fansat e tij.

Këtë vit, ai do të vazhdoj të sjellë këngë të shumta, duke tentuar fuqishëm të bëhet një prej emrave më të pëlqyer në tregun muzikor shqiptar.

© ZHURNAL 12.01.2019, 11:38 | T.E. | 1,859 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."