Aksident i rëndë, vetura del nga rruga vdes një vajzë 15 vjeçare
kronika
Aksident i rëndë, vetura del nga rruga vdes një vajzë 15 vjeçare

Aksident i rëndë, vetura del nga rruga vdes një vajzë 15 vjeçare

Strumicë, 12 janar- Në ora 04:30 është denoncuar rasti se në dalje të Strumicës drejt fshatit Dabille vetura e tipit "Volsvagen Caddy" me targa të Strumicës drejtuar nga 21 vjeçari F.S. nga fshati Radovë të Strumicës, ka dalë nga rruga, transmeton Zhurnal. 

Në vendin e ngjarjes ka gjetur vdekjen një vajzë e moshës 15 vjeçare. 

Shoferi dhe bashkëudhëtari N.S.(20) me automjetin e ndihmës së shpejtë janë dërguar në qendrën mjekësore në Strumicë. 

Inspektim në vendin e ngjarjes kanë kryer ekipet e SPB Strumicë. 

© ZHURNAL 12.01.2019, 10:50 | E.D. | 13,234 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."