Kapet shqiptari, ishte në kërkim 3 vjet, përdorte 7 identitete për t’u fshehur
shqiperia
Kapet shqiptari, ishte në kërkim 3 vjet, përdorte 7 identitete për t’u fshehur

Kapet shqiptari, ishte në kërkim 3 vjet, përdorte 7 identitete për t’u fshehur

Një shqiptar në Itali i kishte shpëtuar drejtësisë për 3 vjet, kurse kishte përdorur 7 identitete të ndryshme për t’u fshehur e për të mos rënë në burg.

Mbi shqiptarin rëndojnë një sërë akuzash si abuzim me armë, trafiku i drogës dhe ikje prej banesës, pasi kishte marrë prej gjykatës “arrest shtëpiak”. Tashmë shqiptari, që “nuk i pëlqente” drejtësia, do të duhet të burgoset.

© ZHURNAL 10.01.2019, 21:05 | T.E. | 3,464 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."