Janë arrestuar 11 vajza në aksionin policor në objektin hotelierik në Zherovjan
kronika
Janë arrestuar 11 vajza në aksionin policor në objektin hotelierik në Zherovjan

Janë arrestuar 11 vajza në aksionin policor në objektin hotelierik në Zherovjan

Shkup, 6 dhjetor – Në aksionin e policisë të zbatuar mbrëmë në objektin hotelierik në fshatin Zherovjan, rrethina e Tetovës janë arrestuar 11 vajza.

 

Siç kumtoi MPB-ja, mbrëmë nga ora 23:00 deri në ora 4:00 efektivë të policisë në Sektorin për punë të brendshme Tetovë, kanë zbatuar kontrollë aksioni në objektin hotelierik në fshatin Zherovjan, Tetovë pronë e H.A. (29) nga Bogovina, ku janë gjetur pesë shtetase të huaja dhe gjashtë nga Maqedonia të moshës nga 21 deri më 29 vjeçare.

 

© ZHURNAL 06.12.2018, 12:05 | D.J. | 4,230 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."