« Flasin analistët » A është gjetur kompromisi për çështjen e emrit?
Çmendet Gruevski: Hyrja në Parlament më 27 prill akt patriotik
Musliu: Nuk ka asgjë të keqe që LSDM përkrah kandidatët e BDI-së
Zaev i hap dyert PDSH-së për në qeveri, sinjali i parë rikonstruim i Qeverisë?
Del në shitje i vetmi Rolls-Royce Hyperion (Foto)
rolls_8.jpg

Rrolls-Royce Hyperion, që është krijuar për një klient të pasur më 2008, do të dalë së shpejti në shitje.

 

Makina unike që ka bazën e modelit Phantom, ndërsa shumicën e përfundimeve i ka sikur të veturave të viteve të 30-ta, do të dalë në shitje për një shumë mjaft të ulët, transmeton Telegrafi.

Po që se kemi parasysh se është i vetmi, investimet që janë bërë dhe faktin që ka qëndruar i ekspozuar shumicën e kohës dhe nuk është përdorur, dy milionë euro nuk është shumë aq e lartë.

Ky model me 6.7-litra V12 prodhon 553 kuajfuqi, është po aq i rrallë sa edhe Rolls-Royce Sweptail që pritet të shitet për dyfishin e çmimit.

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 20.09.2017, 14:57  | L.E. | 652 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
29-ti , ditë historike për liderët shqiptarë
A do të rimëkëmbet PDSH-ja nëse bëhet pjesë e qeverisë së Zaevit? Flasin analistët
« Analistët » LSDM drejt rrugës së VMRO-së, pushteti absolut dëmton Maqedoninë
Çairasit - Zekës: Të kanë skaduar çokollatat
Sinani e "harron" Andrrën, shfaqet në krahet e kësaj bukuroshe (Foto)
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


E-mail: info @ zhurnal.al

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.