Zhurnal - Agjenci e lajmeve

Zhurnal.mk

Po bëhet nënë, ajo që i "ndau" Angelinën dhe Bradd Pitin

Zhurnal sfidon Talat Xhaferin, eja në debat publik
Edhe PDSH-ja në "krahët" e Zoran Zaevit
"Ringu" i fundit i SHBA-së përmes Hojt Ji për ta debllokuar Maqedoninë
Po bëhet nënë, ajo që i "ndau" Angelinën dhe Bradd Pitin
angggg.jpg

Aktorja e njohur, Marion Cotillad është në pritje të fëmijës në lidhjen me Giullaume Canet. 

Emri i aktores u lakua shumë pas ndarjes së Angelina Jolie dhe Bradd Pitt. 

Pritja e fëmijës është vërje e kapakut për të kaluarën e saj dhe lidhjen e mundshme me Brad Pitt. 

"Teksa të gjithë mendojnë se shtatzënia është diçka e lodhshme, unë përjetuar të kundërtën sepse ndihem plot energji dhe gjithë kohës ndihem mjaft e motivuar" ka thënë aktorja.

 17.03.2017, 16:40  | L.E. | 691 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin._