Zhurnal - Agjenci e lajmeve

Zhurnal.mk

5 Femrat e famshme shqiptare që ngjajnë me personazhet e Disney

Zhurnal sfidon Talat Xhaferin, eja në debat publik
Edhe PDSH-ja në "krahët" e Zoran Zaevit
"Ringu" i fundit i SHBA-së përmes Hojt Ji për ta debllokuar Maqedoninë
5 Femrat e famshme shqiptare që ngjajnë me personazhet e Disney
vipattt.jpg

Shumë të bukura dhe të suksesshme janë vjazat e showbiz-it shqiptar gjithashtu edhe personazhet e njohura të animuara.

Sot në Fun Day me Fatmën u fol se këto artiste kanë ngjashmëri shumë me personazhet vizatimore më të dashura për femijë. Shikoni sesa ngjajnë me njera-tjetren.

 

 17.03.2017, 16:23  | L.E. | 431 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin._