« Në emisionin e rradhës në INSIDE do të ndiqni » KU ËSHTË SHTABI I XHIHADISTËVE NË MAQEDONI?
« Han në Shkup, Zaev në Beograd, mbledhja e Strumicës » Çfarë po "zihet" në kazanin e Maqedonisë?
Bexheti: Ligji i gjuhës shqipe hap pozitiv por jo përfundimtar
« Analizë » Çereki i qytetarëve të Maqedonisë janë anëtar të VMRO-së, LSDM-së dhe BDI-së
Ish-deputeti i PS ‘shpërthen’ ndaj Berishës: Plak injorant, vrasës!
cache-210-166-strict-281685_5.jpg

Tiranë, 23 tetor - Ish-deputeti socialist, Arben Ndoka, i është përgjigjur me tone të ashpra ish kryeministrit Sali Berisha, pasi ky i fundit akuzonte nipat e tij si autorët e atentatit të mbrëmjes së kaluar në Shëngjin të Lezhës. Ndoka i kthehet me një gjuhë të fortë Berishës, teksa e quan injorant politik që s’ka lënë gjë pa bërë në këtë vend, bashkë me fëlliqësirat e tij familjare e politike.

Në një reagim në ‘Facebook’, ish-deputeti i kërkon ish-kryeministrit të merret me djalin, vajzën dhe bëmat e tij, si dhe të shpjegojë vjedhjen e miliona eurove nga Basha në Rrugën e Kombit në bashkëpunim me fëmijët e tij.
Postimi i Ndokës:
“Qytetari Dixhital “ nje shpikje e Berishes qe jo rrallehere e ka nxjerre qesharak ne Parlament dhe perballe te gjithe shqiptareve. Te ngresh akuza per krime pa piken e logjikes e proves materiale, eshte propagande tipike e deliranteve ekstremiste. Kjo ndodh me siguri pasi injorantit Berisha i shfaqen fantazmat e se kaluares, vrasjet e bashkepunetoreve dhe biznesmeneve e politikaneve qe te dolen kundra. Nder ta, Olldashi, Trebicka, e shume te tjere. Mos u merr me familjen time as me nipat e mi, e te hedhesh balte mbi to. Intrigat e shpifjet e tua jane te flliqura si ti dhe te liga njekohesisht. Merru me djalin tend I cili me njeren nga grate e tij reklamon luksin e shfrenuar, luksin e siguruar nga párate qe i vodhet shqiptareve, merru me vajzen tende dhe perqindjet e medha qe merrte nga cdolloj biznesi e koncesioni, ishte ortake kudo dhe nuk la gje pa vjedhur bashke me ty ne kete vend. Merru me bemat e tua o plak injorant qe i ule dinjitetin te qenit shqiptar. Shpjego vjedhjen e qindra miliona Eurove qe vodhi Basha rruges se Kombit ne bashkepunim me femijet e tu. Ke vrare, ke vjedhur, ke vrar te ardhmen e cdokujt ne kete vend. Ke mohuar baxhanakun, ke vrar 26 veta ne Gerdec, mijera shqipetar ne vitin 1997, Ke futur ne burg njerez gje te cilen e kishe planifikuar para se te ndertoje kurthin me njerezit e tu ndaj tyre,ke masakruar vendin ne cdo aspekt dhe prap ke fytyre te flasesh e te besh lloqe si ato plakat qe shohin filxhan gjith diten.

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 23.10.2017, 09:20  | Xh.I. | 502 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
4 momentet kur Nora Istrefi doli pa të brendshme (Foto)
« Në emisionin e rradhës në INSIDE do të ndiqni » KU ËSHTË SHTABI I XHIHADISTËVE NË MAQEDONI?
Paralajmërohet shi, erë dhe borë e fuqishme ditëve në vazhdim
Kryetari i Kumanovës Dimitrievski me dy shefa kabineti, njëri shqiptarë
Video nga aksioni i mbrëmshëm i MPB dhe DAP në Tetovë, Gostivar dhe Prilep
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


E-mail: info @ zhurnal.al

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.