« Në emisionin e rradhës në INSIDE do të ndiqni » KU ËSHTË SHTABI I XHIHADISTËVE NË MAQEDONI?
« Han në Shkup, Zaev në Beograd, mbledhja e Strumicës » Çfarë po "zihet" në kazanin e Maqedonisë?
Bexheti: Ligji i gjuhës shqipe hap pozitiv por jo përfundimtar
« Analizë » Çereki i qytetarëve të Maqedonisë janë anëtar të VMRO-së, LSDM-së dhe BDI-së
Sulejman ef Rexhepi merr pjesë në përvjetorin e 15 të News24
22687751_1761210383913495_4744881099268260498_n.jpg

Tiranë, 23 tetor - Me rastin e përvjetorit të 15 të Televizionit News24 Tiranë, me ftes të posaçme nga pronari i News24 z.Hysen Balliu, ishte Reisul Ulema H. Sulejman ef Rexhepi me bashkpuntorët e tij, ku pati rastin të qendroj së bashku me Kryeparlamentarin e RM z. Talat Xhaferi.

Kryeparlamentarin e Republikës së Shqiprisë z. Gramoz Ruçi, Kryetarin e Republikës së Shqiprisë z. Ilir Meta, Nënkryetarin e qeverisë së Republikës së kosovës njëher dhe ministër i punëve të jashtme z. Bexhet Pacolli, dhe me shumë figura eminente të jetës shoqërore intelektuale, kulturore dhe asaj politike. Per të gjitha kordinatat falemnderojm z. Ylli Paja.

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 23.10.2017, 21:56  | T.E. | 2,713 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
4 momentet kur Nora Istrefi doli pa të brendshme (Foto)
« Në emisionin e rradhës në INSIDE do të ndiqni » KU ËSHTË SHTABI I XHIHADISTËVE NË MAQEDONI?
Paralajmërohet shi, erë dhe borë e fuqishme ditëve në vazhdim
Kryetari i Kumanovës Dimitrievski me dy shefa kabineti, njëri shqiptarë
Video nga aksioni i mbrëmshëm i MPB dhe DAP në Tetovë, Gostivar dhe Prilep
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


E-mail: info @ zhurnal.al

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.