« Në emisionin e rradhës në INSIDE do të ndiqni » KU ËSHTË SHTABI I XHIHADISTËVE NË MAQEDONI?
« Han në Shkup, Zaev në Beograd, mbledhja e Strumicës » Çfarë po "zihet" në kazanin e Maqedonisë?
Bexheti: Ligji i gjuhës shqipe hap pozitiv por jo përfundimtar
« Analizë » Çereki i qytetarëve të Maqedonisë janë anëtar të VMRO-së, LSDM-së dhe BDI-së
Sefer Canoski: Ja pse mbështes Visar Ganiun, komuna me të do merr frymën e duhur
ffff_3.jpg

Shkup, 23 tetor - Biznesmeni i njohur Sefer Canovski sot përmes një videomesazhi ka dërguar përkrahje për kandidatin e BDI-së për komunën e Çairit, Visar Ganiu duke thënë se me të komuna do jetë në drejtim të duhur dhe ai ka mënyrën më të mirë të komunikimit me biznesin, transmeton Zhurnal.mk

"Sot pranova letër nga kandidati për kreun e komunës së Çairit, Visar Ganiu për herë të parë në këto 25 vite dhe ju kujtua që në këtë mënyrë të drejtë për drejtë të kontaktojë me ekonominë dhe biznesin dhe ishte interesuar të bisedojë për rininë, studentin dhe unë dhash mbështetjen e fuqishme sepse qëllimi jonë është të bëjmë jetën më kualitative për njerëzit që rinia të qëndrojë këtu, kjo mënyrë e bashkëpunimit do jetë më e mirë për të ardhmen për studentët dhe gjitha etnitetet dhe përkrahja ime shkon për këtë person dhe uroj që komuna të merr frymën e duhur dhe të jetë në kthesë të duhur e unë besoj në sukses të madh për të", është shprehur mes tjerave Canovski.

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 23.10.2017, 21:47  | T.E. | 3,231 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
4 momentet kur Nora Istrefi doli pa të brendshme (Foto)
« Në emisionin e rradhës në INSIDE do të ndiqni » KU ËSHTË SHTABI I XHIHADISTËVE NË MAQEDONI?
Paralajmërohet shi, erë dhe borë e fuqishme ditëve në vazhdim
Kryetari i Kumanovës Dimitrievski me dy shefa kabineti, njëri shqiptarë
Video nga aksioni i mbrëmshëm i MPB dhe DAP në Tetovë, Gostivar dhe Prilep
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


E-mail: info @ zhurnal.al

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.