« Në emisionin e rradhës në INSIDE do të ndiqni » KU ËSHTË SHTABI I XHIHADISTËVE NË MAQEDONI?
« Han në Shkup, Zaev në Beograd, mbledhja e Strumicës » Çfarë po "zihet" në kazanin e Maqedonisë?
Bexheti: Ligji i gjuhës shqipe hap pozitiv por jo përfundimtar
« Analizë » Çereki i qytetarëve të Maqedonisë janë anëtar të VMRO-së, LSDM-së dhe BDI-së
Kavajë, sherr me thika mes adoleshentëve, plagoset 17-vjeçari
thike-vrasje-550x373.jpg

Ka përfunduar në mënyrë më të keqe konflikti i dy adoleshentëve në qytetin e Kavajës, ku gjatë një konflikti për motive të dobëta njëri prej të rinjve ka përfunduar në spitalin e Kavajës dhe tjetri në prangat e policisë. Dy bashkëmoshatarët gjatë një zënke mes njëri-tjetrit, kanë përdorur armë të ftohta.Ngjarja ka ndodhur mbrëmjes e së premtes rreth orës 21:35, rreth kësaj ore në komisariati i Kavajës kanë marrë njoftimin për këtë ngjarje pas një telefonate në numrin 129.

 

Menjëherë pas njoftimit agjentët e policisë së Kavajës janë nisur drejt vendit të ngjarjes. Nga verifikimet e para është zbuluar se në konflikt janë përfshirë dy të rinj, me inicialet V. L dhe G. S, të dy 17-vjeçarë. Nga përplasja fizike, shtetasi me inicialet V. L ka mbetur i lënduar dhe është dërguar në spital, ku ka marrë ndihmë mjekësore dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Ndërkohë, bashkëmoshatari është shoqëruar në ambientet e policisë për sqarimin e rrethanave dhe veprime të mëtejshme proceduriale.

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 22.10.2017, 09:01  | Z.H. | 675 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
4 momentet kur Nora Istrefi doli pa të brendshme (Foto)
« Në emisionin e rradhës në INSIDE do të ndiqni » KU ËSHTË SHTABI I XHIHADISTËVE NË MAQEDONI?
Paralajmërohet shi, erë dhe borë e fuqishme ditëve në vazhdim
Kryetari i Kumanovës Dimitrievski me dy shefa kabineti, njëri shqiptarë
Video nga aksioni i mbrëmshëm i MPB dhe DAP në Tetovë, Gostivar dhe Prilep
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


E-mail: info @ zhurnal.al

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.