Zhurnal - Agjenci e lajmeve

Zhurnal.mk

Medicina

Analistët për ZhurnalPas 100 ditëshit të parë të qeverisë së re, Gruevski do të ketë ulje drastike të reit..
Më 27 prill kishim atentat politik ndaj kërkesave të shqiptarëve, thotë Sela
AlarmRakip Doçi, për banorët e Hasanbegut që po ngulfaten nga mbeturinat, i "shurdhur"..!

Medicina

Kripa jo e dëmshme kur hahet në sasi

15.05.2017 | 16:20 * Z.H. *

Dita ndërkombëtare e infermierësë

12.05.2017 | 09:55 * L.E. *

Ulet numri i abortimeve në Maqedoni

26.04.2017 | 14:15 * Z.H. *

Çka duhet të dini për vitaminën D

20.04.2017 | 11:27 * L.E. *

Arsyet pse duhet konsumuar qepët e reja

20.04.2017 | 11:26 * L.E. *

Ja shenjat e kancerit të mushkërive

18.04.2017 | 15:06 * L.E. *


Faqe 1 / 3


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.